Vállalati ügyfélmenedzser

7621 Pécs, Tímár u. 2.

Közös célunk:

Vállalati ügyfelek akvizíciója, vállalatfinanszírozás.

Legfontosabb feladatok:

  • Meglévő ügyfélportfólió kezelése, ügyfélakvizíció,
  • ügyféltanácsadás, vállalati banki termékek ajánlása, értékesítése,
  • hitelügyletek lebonyolítása,
  • spot és határidős ügyletek lebonyolításában való részvétel.

Az Ön profilja:

  • Több éves kereskedelmi banki vállalatfinanszírozás területén szerzett tapasztalat,
  • pénzügyi, gazdasági szakirányú főiskolai/egyetemi végzettség,
  • tárgyalóképes német vagy angol nyelvismeret írásban és szóban egyaránt,
  • ügyfélorientált szemléletmód,
  • jó fellépés és kommunikációs készség,
  • csapatszellem.

Megjegyzések

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajza mellé a jelentkezéskor csatoljon német vagy angol nyelvű önéletrajzot is.

Ajánlatunk:

• Munkalehetőség stabil hátterű osztrák banknál, • kellemes munkakörnyezet, könnyű megközelíthetőség a város központjában, • versenyképes jövedelem, és a bérek fogyasztói árindex-szel történő emelése évente, • jutalmazás a kiemelkedő teljesítményért és elkötelezettségért, • nagyvonalú munkavállalói részesedés - munkavállalói részvényakció és részvényprogram, • ingyenes bankszámlavezetés és munkavállalói kondíciók banki termékekhez kapcsolódóan, • cafeteria rendszer: óvodai/bölcsődei támogatás, kulturális- és sport belépők térítése, • SZÉP kártya, önkéntes nyugdíj- és egészségpénztári juttatás, • egészségbiztosítás (Medicover), • évi 15 nap betegszabadság 100%-os munkabérrel történő térítése, • Oberbank üdülők kedvezményes igénybevétele Ausztriában és Horvátországban.

Belépés dátuma:

Megállapodást követően

Kapcsolat és további információk:

Györgypál Emőke
06 1 298-2928

Online pályázás

Tippek az álláspályázathoz

  1. Motivációs levelében hangsúlyozza ki személyiségét és érdeklődését az Oberbank irányába. A motivációs levél a pályázati anyag legszemélyesebb része és általában az elsők között kerül elolvasásra.

  2. Alaposan készüljön fel az állásinterjúra. Mutasson érdeklődést az Oberbank iránt, szívesen megválaszoljuk a vállalattal kapcsolatos kérdéseit.