Back office és hitelkezelési munkatárs

1062 Budapest, Váci út 1-3. WestEnd "C" Torony

Legfontosabb feladatok:

  • Lakossági és vállalati aláírt hitelszerződések szerint a hitelfolyósítás könyvelése a belső banki rendszerekben,
  • hitelbiztosítékok ellenőrzése, rögzítése a banki rendszerekben,
  • függőszámlák kezelése, egyeztetése,
  • biztosítékok könyvelése a belső banki rendszerben,
  • garanciák, akkreditivek könyvelése,
  • elő, - végtörlesztések könyvelése,
  • felmondott hitelek könyvelése,
  • tartozáskimutatás elkészítése,
  • fiókhálózat szakmai támogatása a könyveléssel kapcsolatos kérdésekben,
  • hiteladminisztrációs feladatokkal ellátása.

Az Ön profilja:

  • Ügyfélorientált szemléletmód,
  • több éves kereskedelmi banki hasonló területen szerzett tapasztalat
  • jó fellépés és kommunikációs készség
  • tárgyalási szintű német vagy angol nyelvtudás előnyt jelent.

Megjegyzések

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajza mellé a jelentkezéskor csatoljon német vagy angol nyelvű önéletrajzot is.

Ajánlatunk:

Kellemes munkakörnyezet, versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások.

Belépés dátuma:

Megállapodást követően azonnal.

Kapcsolat és további információk:

Györgypál Emőke
06 1 298-2928

Online pályázás

Tippek az álláspályázathoz

  1. Motivációs levelében hangsúlyozza ki személyiségét és érdeklődését az Oberbank irányába. A motivációs levél a pályázati anyag legszemélyesebb része és általában az elsők között kerül elolvasásra.

  2. Alaposan készüljön fel az állásinterjúra. Mutasson érdeklődést az Oberbank iránt, szívesen megválaszoljuk a vállalattal kapcsolatos kérdéseit.