Bérszámfejtő

1062 Budapest, Váci út 1-3. WestEnd C Torony

Közös célunk:

Önállóan és felelősségteljesen végzi a magyarországi fióktelep bérszámfejtését (SAP rendszerben).

Legfontosabb feladatok:

  • kompetens tanácsadást nyújt a vezetőségnek és munkatársainknak telefonon és személyesen is a bérszámfejtést érintő témákban (pl. társadalombiztosítás, munka-, és, adójog)
  • elkészíti a személyre szóló írásbeli tájékoztatókat és kezeli a munkavállalói törzsadatokat
  • aktívan közreműködik projektekben a jogszabályváltozások kapcsán felmerülő módosítások átvezetése érdekében
  • kapcsolatban áll különböző hatóságokkal, pl. egészségbiztosítási pénztár, adóhivatal, munkaügyi hivatal, stb.

Az Ön profilja:

  • Magyarországra vonatkozóan nagyon jó munkajogi, társadalombiztosítási és bérszámfejtési ismeretek, valamint magyar bérszámfejtő végzettség
  • Magyarországon már több éves bérszámfejtői tapasztalattal rendelkezik, ideális esetben van tapasztalata osztrák, német, cseh vagy szlovák bérszámfejtés terén
  • nagyon jó német és magyar nyelvtudással rendelkezik
  • önállóan dolgozik, de szívesen részt vesz a csapatmunkában, a folyamatos továbbképzés természetes számára, MS-Office, SAP alapismeretekkel rendelkezik
  • kommunikatív, megbízható, nyitott az új ismeretekre és kedvet érez magában egy új kihívásra

Ajánlatunk:

kellemes munkakörnyezet versenyképes jövedelem béren kívüli juttatások

Belépés dátuma:

azonnali munkakezdés

Kapcsolat és további információk:

Györgypál Emőke
Tel: 06 1 298-2928
E-mail: emoke.gyorgypal@oberbank.hu

Online pályázás

Tippek az álláspályázathoz

  1. Motivációs levelében hangsúlyozza ki személyiségét és érdeklődését az Oberbank irányába. A motivációs levél a pályázati anyag legszemélyesebb része és általában az elsők között kerül elolvasásra.

  2. Alaposan készüljön fel az állásinterjúra. Mutasson érdeklődést az Oberbank iránt, szívesen megválaszoljuk a vállalattal kapcsolatos kérdéseit.