Vedoucí filiálky – Praha 4

Praha

Közös célunk:

Ve Vaší pozici vedoucí/-ho filiálky budete řídit chod celé filiálky, jak privátní tak firemní obchod. Budete dál aktivně rozvíjet obchody a vytvářet předpoklady pro společné úspěchy ve Vašem tým

Legfontosabb feladatok:

  • Koncepce prodejních aktivit v privátních a firemních obchodech vč. odsouhlasení s Vaším týmem
  • Realizace obratu a plánovaných ukazatelů v rámci Vašich úkolů a zpětná komunikace s vedením obchodní oblasti
  • Organizování zaměstnanců filiálky a jejich proaktivní podpora v prodeji a jejich os. rozvoji
  • Vedení příkladem, interakce a komunikace při vedení zaměstnanců vč. individuální podpory
  • Aktivní péče o klienty a externí reprezentace banky
  • Průběžné sledování trhu se zaměřením na nové potenciální obchody

Az Ön profilja:

  • Víceleté zkušenosti v obchodu a ideálně s vedením zaměstnanců
  • Zájem v řízení filiálky a přání osobního i odborného růstu
  • Jako odborník na prodej máte přesvědčivé a vyjednávací schopnosti
  • Komunikace a aktivní vytváření sítí uvnitř i vně banky patří mezi Vaše silné stránky, aby bylo možné navázat odpovídající vztahy se zákazníky
  • Váš profil doplňuje engagement, samostatnost a orientace na cíl

Ajánlatunk:

Atraktivní mzda na základě vašich znalostí a předchozích pracovních zkušeností.

Belépés dátuma:

15.06.2020

Kapcsolat és további információk:

Mag. Matej Vonasek

+43 / 732 / 7802 - 32355
matej.vonasek@oberbank.at

Online pályázás

Tippek az álláspályázathoz

  1. Motivációs levelében hangsúlyozza ki személyiségét és érdeklődését az Oberbank irányába. A motivációs levél a pályázati anyag legszemélyesebb része és általában az elsők között kerül elolvasásra.

  2. Alaposan készüljön fel az állásinterjúra. Mutasson érdeklődést az Oberbank iránt, szívesen megválaszoljuk a vállalattal kapcsolatos kérdéseit.